Základem stavby je dobrý projekt

Napsal dne 15. 09. 2011

Dobrý dům, to není jen spousta cihel, dřeva či betonu. Abyste mohli postavit kvalitní dům, musíte mít především kvalitní, koncepčně promyšlený a důkladně zpracovaný projekt.

 

Projektová dokumentace musí obsahovat průvodní zprávu, souhrnnou technickou zprávu, situaci stavby, zásady organizace výstavby a dokumentaci objektů. Rozsah jednotlivých částí vždy musí odpovídat druhu a významu stavby, jejímu umístění, stavebně technickému provedení, účelu využití, vlivu na životní prostředí a době trvání stavby.

 

Projektová dokumentace stavby může být zpracována ve všech výkonových stupních projektu od studie a dokumentace pro územní rozhodnutí přes dokumentaci pro ohlášení stavby a pro stavební povolení, po dokumentaci pro výběr dodavatele a pro provedení stavby. Projektovou dokumentaci musí zpracovat autorizovaná osoba nebo organizace oprávněná k této činnosti.

 

Developerské společnosti

Každý projekt lze zpracovat kvalitně a každý si zaslouží péči zkušených odborníků. Vhodné je obrátit se na developerské společnosti či firmy, které se o projekt starají od počátku jeho vzniku až do ukončení realizace, pronájmu či prodeje. Více o developerských společnostech se dozvíte na stránce Developeři.

 

Projekt zdarma?

Jestliže si chcete ušetřit starosti nejen s přípravou projektu, ale i s vyřizováním stavebního povolení, zvolte při stavbě svého domu projekt   Maximální služba od společnosti Ekonomické stavby. Jak vypracování projektu, tak vyřízení stavebního povolení získáte od Ekonomických staveb zdarma a díky tomu ušetříte nejen hodně času a energie, ale i dost peněz.


Zajímají vás informace o stavbě domu svépomocí a stavbě domu na klíč? Pak navštivte náš stavební portál a inspirujte se! Nebo snad hledáte inspiraci jak zařídit vlastní bydlení či jak vybudovat zahradu kolem rodinného domu?

Aktuality

31. 12. 2012
Nemovitosti kupujte jen u osvědčené realitní kanceláře!

Sháníte vlastní bydlení? Uvažujete o koupi vlastního rodinného domu, menšího bytu nebo o pronájmu nemovitosti?

Všechny aktualityBulletin Ekonomických staveb